~ "Screw It! Let's Do It!" ~

Personal Branding & Public Speaking


Autorska książka we współpracy z Mateuszem Mrozowskim

ZAMÓW SWÓJ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ

Jest to książka, zawierająca tak wiele tipów i gotowych mechanizmów biznesowych, że powinna stanowić uniwersytecki podręcznik każdego biznesowego kierunku studiów.

To praca zespołowa wraz z moim fantastycznym kolegą po fachu, która przenosi czytelnika w studium przypadków dając możliwość własnej interpretacji wzywając zarazem do podjęcia konkretnych akcji biznesowych.

Martyna

Budowanie silnej Marki Osobistej jest obcnie najbardziej pożądany zjawiskiem. Żyjemy w dobie digitalizacji. 79% klientów zanim skorzysta z usługi bądź zakupi produkt, sprawdza sprzedawcę w sieci.

Do 2020 roku marka firmy była najbardziej znacząca. Po 2020 roku zasady gry się zmieniły i już nie tylko marka firmy ma znaczenie, ale znacznie większą rolę odgrywa marka osobista.

W momencie, gdy to wreszcie zrozumiemy, będziemy w stanie wyróżnić się na tle rosnącej konkurencji i nie wypadniemy z rynku.

Największe korporacje świata zdają sobie sprawę z przejścia z epoki informacyjnej do epoki personalizacji (wg badań Forrester Data Science) i zmieniają prowadzenie swoich pracowników, co skutkuje lepszymi wynikami i zyskami.

Nie stać Cię na to, by nie budować swojego personal brandingu.

  • Czujesz, że coś Cię ogranicza, ale nie wiesz co?
  • ​Zastanawiasz się, jakie jest Twoje miejsce na tym świecie?
  • ​Ciężko Ci opuścić swoją strefę komfortu?
  • ​Często zmieniasz zdanie i zdarza Ci się wątpić, co jest dobre a co złe?
  • ​Pomimo chęci nie potrafisz pogodzić życia prywatnego z zawodowym?
  • ​Mija kolejny rok, a Ty wciąż nie możesz sobie pozwolić na więcej, niż byś chciał?

ZAMÓW TERAZ

*Jeśli interesuje Cię inny sposób płatności, proszę o kontakt na czacie.