~ "Screw It! Let's Do It!" ~

O Mnie


Martyna Księżniakiewicz

Autor | Trener | Edukator

 • Autorka książek:
  "Weź Życie w Garść"
  "Personal Branding & Public Speaking"
  "Business & Life Leadership" - wkrótce
 • Certyfikowany Trener Biznesu
 • Ambasador Fundacji "Serce Świata"
 • Doświadczenie we współpracy z klientami w kraju i za granicą, prowadzenie projektów z branży IT, Budownictwo, Farmacja
 • Miłośniczka technologii, innowacji , kina hiszpańskiego oraz kuchni tajskiej

Walczę o lepsze jutro. Pomagam ludziom zrozumieć, w jakich schematach żyjemy i jak z nich wyjść. Pokazuję nowe możliwości, nowe sposoby na wyjście z poczucia beznadziejności do poczucia spełnienia. Wierzę, że holistyczne podejście do życia nie jest już mitem, lecz pragnieniem wielu osób.

Współtworzę autorskie Akademie dla handlowców, managerów, dyrektorów sprzedaży oraz trenerów biznesu.


Nie stać Cię na to, by nie eskalować swojego biznesu i nie budować swojego personal brandingu.

Wartości


Innowacja

W biznesie nie ma miejsca wyłącznie na stare nawyki. Świat zmienia się każdego dnia tak jak i potrzeby ludzi. Oczywiste, że każdy z nas chce osiągać spektakularne wyniki w możliwie szybkim czasie, jednak zrozumienie, jakie istnieją dziś możliwości jest nieodłącznym kluczem do rozwoju.

Rozwój

Nie ma mowy o eskalacji biznesu bez nieustannego rozwoju. I Ty i ja uczymy się każdego dnia i to właśnie czyni nas niezwyciężonymi. Nie ma nic lepszego niż patrzenie na rozwój drugiego człowieka szczególnie, gdy masz w tym swój wkład. Twój rozwój jest dla mnie priorytetem.

Walka

Jeśli chcesz dziś coś osiągnąć, musisz o to zawalczyć. Szczególnie kobiety każdego dnia walczą o udowodnienie komuś czegoś. Jeśli przestaniesz walczyć dla kogoś i udowadniać, ile jesteś wart, a zaczniesz walczyć dla samego/samej siebie, zrozumiesz, że wszystko jest do zdobycia.


Martyna przekonała mnie do zapisania się do Szkoły Dyrektorów Sprzedaży, co okazało się odpowiednim krokiem w odpowiednim czasie. Martyna jest ciągle uśmiechniętą, pełną entuzjazmu osobą. Świetnie porusza się wśród praktycznych narzędzi wspierających sprzedaż i zarządzenie bazą klientów.
Polecam!

Kacper Wilczyński

Manager Sprzedaży, Doradca Energetyczny

Martyna can very clearly explain things that are difficult to understand and solves problems well. She do her work with passion and willingly share her knowledge, as a result I gain new skills that help me build my business in a professional way.

Weronika Jędrzejczyk

BSc HR Management, Przedsiębiorca

Wiedza, którą otrzymuję od Martyny na Akademi Handlowca pozwoliła rozwinąć moje umiejętności sprzedażowe oraz zrozumiem dlaczego w pewnych aspektach nie układało i się tak jak tego oczekiwałam. Od momentu rozpoczęcia współpracy z Martyną osiągam większe sukcesy w branży przez co nie mogę się doczekać co będzie dalej.

Sylwia Hińcz

Office Manager w HouseBook3D

Wystarczy kwadrans na rozmowie z Martyną i otwierają się te klapki, które powinny ;) Kompetentna, rzeczowa oraz bardzo merytoryczna osoba. Bardzo polecam współpracę z Martyną zarówno w pracy zespołowej jak i indywidualnej.

Karolina Karbowska

Regionalny Dyrektor Sprzedaży w Wipasz S.A.

Martyna jest idealna osobą która pomoże Ci w sposób strategiczny zaplanować Swoją karierę w świecie online. Znajomość narzędzi i usług dostępnych na rynku potwierdza tylko jej doświadczenie i profesjonalizm. Jej książka "Personal branding and public speaking" jest podstawową lekturą dla osób rozpoczynających przygodę z budowaniem wizerunku w sieci. Osobiście dziękuję jej za pomoc i gorąco polecam wszystkich współpracę z nią.

Marek Majewski

Sales Manager w RSC Auto ID Distribution

Martyna posiada ogromną wiedzę i z łatwością, zaciekawieniem , a przede wszystkim skutecznie umie ją przekazać. Świetne rady, wskazówki , których uczy przekładają się na sukces w pracy , a nawet w życiu osobistym. Pokazuje , ze warto na różne wyzwania patrzeć szerzej i wyciągać z nich wnioski ,a w dłuższej perspektywie przekuć je w sukces. Dziękuję za rzetelną wiedzę i bardzo sympatyczną współpracę.

Wioletta Obrębska

Doradca Finansowy

Martyna łączy wiedzę i profesjonalizm podane bez owijania w bawełnę. To mentor, któremu zależy na tym, by Twój biznes się rozwijał! Zatem jeśli nie traktujesz swojego biznesu na poważnie to nie ucz się od Martyny. Jeśli tak, jak Ona nie walczysz o lepsze jutro dla siebie i bliskich - nie podejmuj z Nią współpracy! Bo Martyna to osoby, która jeśli zechcesz, przeprowadzi Cię krok po kroku przez zawiłe ścieżki biznesowego świata. Da konkretne tipy, wskazówki i narzędzia, byś uzyskał/ uzyskała satysfakcjonujące Cię rezultaty. A to wszystko z pogodnym i uśmiechniętym obliczem, dzięki czemu chce się więcej. Gorąco polecam!Martyna łączy wiedzę i profesjonalizm podane bez owijania w bawełnę. To mentor, któremu zależy na tym, by Twój biznes się rozwijał! Zatem jeśli nie traktujesz swojego biznesu na poważnie to nie ucz się od Martyny. Jeśli tak, jak Ona nie walczysz o lepsze jutro dla siebie i bliskich - nie podejmuj z Nią współpracy! Bo Martyna to osoby, która jeśli zechcesz, przeprowadzi Cię krok po kroku przez zawiłe ścieżki biznesowego świata. Da konkretne tipy, wskazówki i narzędzia, byś uzyskał/ uzyskała satysfakcjonujące Cię rezultaty. A to wszystko z pogodnym i uśmiechniętym obliczem, dzięki czemu chce się więcej. Gorąco polecam!


Maria Siudzińska

Network Marketing Business Partner, E-commerce Sales Manager, Mówca motywacyjny

We współpracy z:

Powered by