~ "Screw It! Let's Do It!" ~

Konsultacje

Konsultacje, sesje, porady, doradztwo - możemy znaleźć wiele synonimów.


Dla mnie to po prostu spotkania, odkrywające prawdziwy potencjał w każdej osobie bez względu na wiek, płeć, status społeczny czy wykształcenie.


Pokażę Ci schematy i stereotypy, w których żyjesz i które Cię blokują. Pomogę Ci zbudować stabilne fundamenty, które będą nieustannie determinowały Cię do działania i nie pozwolą się poddać w chwili słabości.

DLACZEGO WARTO ?
 • Chcesz stać się ekspertem w oczach swoich klientów?
 • Poszukujesz partnerów biznesowych, lecz każdy Ci odmawia?
 • Czujesz, że świat idzie do przodu, a Ty stoisz w miejscu?
 • Komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna to nie do końca znane Ci pojęcia?
 • Zastanawiasz się, czy dobrze zarządzasz swoim zespołem i/lub co możesz poprawić?
 • Wiesz, w którym kierunku chcesz iść, ale brakuje Ci wiedzy, narzędzi, umiejętności?Zdradzę Ci sekrety budowania biznesowej marki osobistej oraz w jaki sposób możesz budować swój wizerunek lidera, a jednocześnie lepiej zarządzać swoim zespołem.

Odpowiem na Twoje pytania, wspólnie znajdziemy rozwiązanie

i odkryjemy Twój potencjał.

Nie czekaj. Nigdy nie będzie idealnej chwili.

Napoleon Hill

Sesje inne niż wszystkie?

Nie uznaję gotowych rozwiązań ani drogi na skróty. Indywidualne podejście jest najlepszą metodą na określenie potencjału i znalezienie drogi rozwoju.


Jedni potrzebują zrobić krok do tyłu, by znów ruszyć, inni wciąż nie odkryli w sobie potencjału, inni wiedzą, co robić, ale brakuje im odpowiednich kompetencji, wiedzy lub narzędzi.

Jedni potrzebują uprawiać głaskologię, inni konkretów.

W rozwoju nie ma miejsca na wygodnictwo. Istnieją niepodważalne metody w budowaniu swojego autorytetu oraz prowadzenia zespołu.


MINI

247

PLN 147

30 min

 • 30min sesji trenerskiejNAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

PLUS

497

PLN 297

1 godzina

 • 1godzina sesji trenerskiej
 • niezbędne materiały
 • indywidualny plan na budowanie pozycji eksperckiej
 • polecane narzędzia do budowania komunikacji wewnętrznej

PRO

1470

PLN 970

Pakiet konsultacji

 • 4godziny sesji trenerskiej
 • niezbędne materiały


UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ

Szanuję Twój czas i Twóją prywatność. Sam wybierasz dogodny dla siebie termin. Otrzymasz ode mnie wiadomość ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.


DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW


Anita

Martyna pomogła mi zbudować moje fundamenty w marce osobistej. Nigdy tego nie rozumiałam, aż do czasu, gdy zostało mi to wszystko jasno wytłumaczone. Zawsze myślałam, że marka osobista to liczba followersów, a jednak w świecie biznesu chodzi o coś zupełnie innego. Polecam nawet 30min takiej sesji.

Robert

Kiedy trafiłem na sesję, wiedziałem dokładnie, co chcę uzyskać. Brakowało mi konkretnych kroków, żeby ruszyć z miejsca. Pani Martyna nauczyła mnie systemu, którego cały czas używam i na pewno będę polecał współpracę z p. Martyną każdemu, kto chce pozyskiwać więcej klientów.

Ewa

Wiem, że 30min to zdecydowanie za mało, jeśli zaczynasz totalnie od zera. Chyba że ktoś chce tylko porozmawiać i rozwiać swoje pewne wątpliwości. Godzina to minimum, żeby zrozumieć co w nas siedzi i jak wykorzystać swój potencjał. Serdecznie dziękuję za tak udane spotkanie!

Magda

Cały czas myślałam, że idę w dobrym kierunku, ale nie miałam wystarczających efektów. Skorzystałam z pomocy Martyny i zrozumiałam, jak pokazać swoją eksperckość klientom.

Dziękuję i polecam każdemu!